ZAPISY

Szkoła Yes pracuje w trybie roku szkolnego, czyli od września do czerwca. Osoby zapisujące się przed rozpoczęciem roku szkolnego prosimy o wypełnienie kart zgłoszeniowych, gdyż zawarte w nich informacje są nam pomocne przy układaniu planu zajęć.

Nasze grupy uczą się w systemie 2 razy w tygodniu po 2 godziny i są to najczęściej
poniedziałki + środy
wtorki + czwartki
albo w soboty 1 raz w tygodniu 4 godziny.
Do grup sobotnich przyjmujemy młodzież od 13-14 roku życia, nie prowadzimy grup dziecięcych w soboty. Grupy liczą 6-12 osób, wyjątkiem są grupy dziecięce liczące 4-9 osób.

Zapisy do grup są jednak możliwe przez cały rok, osoby zapisujące się po rozpoczęciu zajęć dołączają do grup, w których są jeszcze wolne miejsca.

Przed rozpoczęciem nauki nowe osoby prosimy o napisanie testu kwalifikacyjnego, który umożliwi nam dobranie odpowiedniego poziomu zaawansowania grupy. Test można napisać w godzinach pracy sekretariatu, jednak w trakcie roku szkolnego, lepiej umówić się wcześniej telefonicznie na jego termin, ponieważ można trafić na godzinę, o której nie będzie w szkole wolnej sali do napisania testu.

Test kwalifikacyjny jest bezpłatny. Pierwszej płatności klient dokonuje dopiero po dobraniu odpowiedniej grupy, przy podpisywaniu umowy.

Zapraszamy!

Powrót na stronę główną