Kursy dla dzieci
  • kursy dla dzieci

    dzieci w wieku 4-9 lat, kurs 60-godzinny, dwa razy w tygodniu po 45 minut

    max. 9 osób w grupie

Rozpoczęcie nauki języka obcego w wieku dziecięcym daje duże szanse na lepsze i szybsze opanowanie go w przyszłości, a także pozwala przyswoić elementy fonetyczne języka, które nie występują w języku ojczystym, co w przyszłości skutkuje czystą wymową i neutralnym akcentem, pozwalającym na swobodną międzynarodową komunikację.

 

 

Świadomi odpowiedzialności za ten ważny etap nauki, bardzo starannie dobieramy kadrę lektorską do naszych najmłodszych grup. Grupy dziecięce nie liczą u nas więcej niż 9 osób. Zajęcia z najmłodszymi dziećmi prowadzone są w formie zabaw i gier pobudzających entuzjazm i zainteresowanie maluchów dalszą nauką języka angielskiego. W każdym naszym oddziale maluchy mają swoją własną, specjalnie do ich potrzeb zaprojektowaną salę lekcyjną, w której odbywają zajęcia.

 

Dzieci są szczególną grupą słuchaczy w Szkole Yes, ponieważ od wielu lat cieszymy się renomą eksperta w nauczaniu języka angielskiego w tej grupie wiekowej. Dokładamy wszelkich starań aby spełnić wszystkie Państwa oczekiwania i nie zawieść pokładanych w nas nadziei związanych z edukacją najmłodszych.

 

 


Powrót na stronę główną